We Build Parks galvenās darbības nozares ir velo, snovborda, veikborda un citu aktīvās atpūtas platformu izveide Baltijā, Skandināvijā, citur Eiropā un pasaulē, kā arī attiecīgā aprīkojuma ražošana. No unikālas idejas līdz skaistai un pabeigtai atpūtas vietai pilsētvidē vai ārpus tās – mēs piedāvājam pilnu servisu, tai skaitā konsultācijas, projektēšanu, izbūvi, ražošanu, pasākumu organizēšanu utt. Radoši un unikāli risinājumi, centīgs komandas darbs, nemitīga attīstība, kvalitāte dažādos aspektos un pieejamība visai sabiedrībai ir vienas no WBP svarīgākajām vērtībām aktīvās atpūtas parku izveidē.

Mēs esam PAR aktīvu dzīvesveidu un veselu sabiedrību. Mūsu komandā ir snovbordisti, skeitotāji, downhill riteņbraucēji, kaitotāji, veikbordisti un dažādu citu aktīvās atpūtas veidu piekritēji. Vēlamies arī citus mudināt vairāk uzturēties svaigā gaisā un pavadīt brīvo laiku kustībā. Lielisks veids, kā to darīt, ir apvienojot sportu ar izklaidi – un tas ir mūsu lauciņš.

KOMANDA – tā ir We Build Parks vērtība!

MĒS esam aktīvās atpūtas piekritēji un entuziasti, savas jomas eksperti. Kopā mēs radām jaunu un modernu vidi. Snovparki, veikparki, veloparki, skeitparki un citi activity parki – Baltijā, Eiropā, pasaulē!

Šobrīd komandas esam nokomplektējuši, bet turpinām meklēt papildspēkus nākotnes projektiem.

Vēlies būt viens no We Build Parks?

Sūti savu stāstu uz iwanttowork@webuildparks.com. Pastāsti mums par sevi, savu pieredzi, mērķiem un ko Tu varētu sniegt We Build Parks komandai.

MEKLĒJAM sev līdzīgos – ar degsmi acīs un vēlmi darīt!

MĒS  P I E D Ā V Ā J A M:

Darbu mūsdienīgā un augošā uzņēmumā

Līdzdalību interesantos un unikālos projektos

Apmācību un strauju ievirzīšanu darba procesos

Stabilu atalgojumu atbilstoši paveiktajam

Izaicinājumus un izaugsmes iespējas

Foršus un atsaucīgus kolēģus!

MĒS VĒLAMIES, LAI DARBS IR TAVA AIZRAUŠANĀS!